ŠTĚŇATA/puppies

Další štěňátka plánujeme na podzim 2020
We plan our next puppies for autumn 2020

puppies


Naše chovatelská stanice nabízí štěňata odchovaná v rodinném prostředí s tou nejlepší péčí. Před odchodem k novému majiteli jsou řádně odčervená a očkovaná. Štěňátka jsou krmena kompletní vyváženou stravou super prémiové řady.

Samozřejmostí je kupní smlouva,očkovací průkaz s potvrzeným očkováním a odčervením, vzorek krmiva a hračka, chovatelský servis a příprava na chovatelské akce.

Nejdůležitější je pro nás spokojenost jak nového majitele, tak jeho čtyřnohého přítele. Jsme rádi, když se majitelé s našimi odchovanci účastní chovatelských akcí, ale není to podmínkou. Vždy nás velmi potěší jakýkoliv jejich úspěch – ať už v oblasti chovatelství, výstav tak i v oblasti výcviku. Rádi zůstáváme v trvalém kontaktu s novými majiteli a v případě potřeby jim kdykoliv poradíme.


Our kennel offers puppies raised in the family with the best possible care. Puppies are vaccinated and dewormed prior to leaving to their new homes. Our puppies are used to eat Super Premium Food.

The most important for us is satisfied new owner of happy four-legged friend. We are very happy to stay in touch with new owners of our puppy for it´s whole life. We are always pleased with any success – even in breeding, conformation or in some dog sport.