Update 25.12.2018
  NOVINKY/NEWS
12.11.2017:
VASSARI
is WORLD WINNER 2017 + BOB

21.03.2014: DNA DCM results so far:
INDIGO - normal
LEGENDA - normal
LEXUS - normal
MANDARINO - normal
MYSTICAL MERLIN - normal
ODYSSEA - normal
PRESTIGE - normal
QEIRA - normal
QUERUBIN - normal
RASHMI - normal
RESPECT - normal
REGENTA - normal
RIVAL - normal
ROMANCE - normal
SIXTEEN - normal
TRIBUTE - normal
TINA - normal
VALEGRO - normal
VASSARI - normal
WANTED - normal
YUKI - normal
YENTL - normal
ZARAH - normal
WELL&EASY - normal
 

Počet zobrazených článků: 8 (z celkem 83 nalezených)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-83 |
VÝSTAVY 2007

linka-clanky

date dog place of show result judge
2.4.2007 X-Antype CACIB - Luxembourg exc.1. CACL -
15.4.2007 Henriette CACIB - Erfurt (D) exc.1, CAC, VDH, CACIB -
28.4.2007 X-Antype ČKŠ - Bráník (CZ) V1, ČKŠ, Regional Club Winner H.Glänznerová (CZ)
28.4.2007 Christine CKS - Mlada Boleslav (CZ) winner of puppy class D. Kotalová (CZ)
28.4.2007 X-Antype CKS - Mlada Boleslav (CZ) V1, CKS D. Kotalová (CZ)
13.5. 2007 X-Antype CACIB - Bratislava (SK) Exc. 1, CAC, CACIB, BOS J. Frey (SK)
20.5.2007 X-Antype CACIB - Litoměřice (CZ) Ex. 1, CAC, CACIB, BOB D. Stanko (CZ)
26.5. 2007 X-Antype CACIB - Budapest exc. 1, CAC, CACIB, BOB Erwin Deutscher (A)
27.5. 2007 X-Antype CACIB - Budapest Exc.1, CAC, CACIB, BOS Niksa Lemo (Cro)
27.5.2007 Hillary Fortuna PSK Jahressieger show (D) winner of champion class -
1.6. 2007 X-Antype Senec (SK) exc. 1, CAC, BOB J. Janèík (CZ)
3.6. 2007 X-Antype CACIB - Nitra exc. 1, CAC, rCACIB A. Kazmierski (PL)
10.6. 2007 Christine Euro Dog show - Zagreb exc. 2, vice European junior winner Ch. Rossier (Ch)
23.6. 2007 Christine National Schnauzer Speciality (CZ) exc. 1, CAJC A. Horáková (CZ)
23.6. 2007 X-Antype National Schanuzer Speciality (CZ) CAC,ČKŠ, ISPU, BOB, Best standard schnauzer A. Horáková (CZ)
21.7. 2007 Hillary Fortuna CACIB - Szombathely (H) V1,CAC,CACIB, BOB A.J. Amaral (P)
22.7. 2007 Hillary Fortuna CACIB - Oberwart (A) V1,CAC,r.CACIB P.P. Aigner (A)
22.7. 2007 X-Antype CAC - Mladá Boleslav (CZ) V1, CAC A. Horáková (CZ)
22.7. 2007 Christine CAC - Mladá Boleslav (CZ) exc. 1, CAJC A. Horáková (CZ)
12.8.2007 Henriette CACIB - SOPOT (Pl) exc.1, CWC, CACIB, BOB -
1.9. 2007 Christine CACIB - Luxembourg exc. 1, CAJC, BOB - junior A.van den Broek (NL)
1.9. 2007 X-Antype CACIB - Luxembourg exc. 1, CACL, CACIB A.van den Broek (NL)
22.9. 2007 Charlie Oostende exc. 1,Best Junior, BOB J.Seltz
23.9. 2007 Charlie Club Show (B) exc. 1,Best Junior, Club J.Champion K. Vilmos
22.9. 2007 Christine ISPU - Mladá Boleslav (CZ) exc. 3, ISPU cert. D. Baars (NL)
23.9. 2007 Christine Club show - Mladá Boleslav (CZ) exc. 2 K. Wilberg (GB)
7.10. 2007 Christine CACIB - È. Budìjovice exc. 1, CAJC H. Glänznerová (CZ)
24.11. 2007 Christine CACIB - Zagreb (HR) exc. 1, CAC, r.CACIB Z. Fon-Zidar (SLO)
25.11. 2007 Christine CACIB - Zagreb (HR) exc. 1, CAC, r.CACIB Ron Menaker (USA)

VÝSTAVY 2008

linka-clanky

date dog place of show result judge
12.12.2008 Juliet SPACE COAST Kennel Club (USA) Winners Bitch, BEST OPPOSITE, MAJOR, 3 pts Joe Tacher (USA)
2.11.2008 X-Antype CACIB - Nitra (SK) exc.1. CAC, r.CACIB P. Krol (PL)
1.11.2008 Indigo Badensieger - schau (D) exc.1., KSA-J, ISPU-J, Badenjugendsieger (Jsg) A. Thomassen (SWE)
1.11.2008 X-Antype Club show - Nitra (SK) CAC, Club Winner, BOB -> Slovak Champion A. Kazmierski (PL))
19.10.2008 Juliet TRI-STAR Kennel Club (USA) Winners Bitch, BOW, BOB, 1 point Houston Clark (USA)
4.10.2008 Juliet AUGUSTA Kennel Club (USA) Winners Bitch,BOS, 1 point Dr. J. Donald Jones (USA)
4.10.2008 Christine EURO DOG SHOW - Budapest (H) CAC, rCACIB,
VICE EUROPEN WINNER
Horst Kliebenstein (D)
14.9.2008 Juliet Chattanooga Kennel Club (USA) Winners Bitch, 1 point Mr.Robert H. Slay (USA)
7.9.2008 Christine Luxembourg rCAC, rCACIB (lux)
31.8.2008 Janette Mladá Boleslav, (CZ) excellent 1, CAJC, Z. Rozová (CZ)
17.8.2008 Christine Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB J. Matyᚠ(SK)
16.8.2008 Christine Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB E. Fisherová (SK)
2.7.2008 Christine World Dog Show (SWE) exc.3rd Mr. Lief H. Wilberg (N)
22.6.2008 Juliet Space Coast Kennel Club (USA) reserve Winners Bitch Mr.Robert L. Vandiver (USA)
20.6.2008 Juliet Brevard Kennel Club Show (USA) 2nd in puppy class Mrs. Faye Strauss (USA)
21.6.2008 Christine Club show - Rokycany CAC, ČKŠ, ISPU, Club Winner Z. Rozová (CZ)
25.5.2008 Christine CACIB - Litomìøice exc. 1, CAC, CACIB Z. Jandová (CZ)
3.5.2008 X-Antype ČKŠ - Dvùr Králové exc. 1, ČKŠ => Club Champion D. Kotalová (CZ)
27.4.2008 X-Antype ČKŠ - Ml. Boleslav exc. 1, ČKŠ, Regional Club Winner D. Skok (HR)
27.4.2008 Christine ČKŠ - Mladá Boleslav exc. 1, ČKŠ D.Skok (HR)
19.4.2008 X-Antype ČKŠ - Bráník exc. 2, r.ČKŠ A. Horáková (CZ)
19.4.2008 Christine ČKŠ - Bráník exc. 1, ČKŠ, regional Club Winner A. Horáková (CZ)
13.4.2008 Christine CAC - Ostrava exc. 1, CAC, National Winner, BOB O. Zapletal (CZ)
29.3.2008 Christine CACIB - Luxembourg exc. 1, CACL, rCACIB Kukic (HR)
23.3.2008 X-Antype CACIB - Praha exc.1. CAC -> Czech Champion K.H.Schneider (D)
23.3.2008 Christine CACIB - Praha exc. 1, CAC, CACIB, BOB K.H.Schneider (D)

VÝSTAVY 2009

linka-clanky

date dog place of show result judge
22.11.2009 Kersee IDS Zagreb (HR) CAC, CACIB, Zagreb Winner G. Ehrenreich (A)
21.11.2009 Kersee IDS Zagreb (HR) CAC, CACIB, Cruft qualif.2010 R. Kazlauskaite (LT)
14.11.2009 Kitrii Treaty Kennel Club, USA Winners bitch, Best opposite, 1 pt. Betty Leininger (USA)
13.11.2009 Kitrii Philadelphia Dog Fanciers Assotiation, USA Winners bitch, Best opposite, 1 pt. Lee Canalizo (USA)
25.10.2009 Kersee IDS C. Budìjovice (CZ) CAC, r.CACIB Z. Jandová (CZ)
24.10.2009 Kitrii ... Kennel Club, USA reserve Winners Bitch - (USA)
23.10.2009 Kitrii Griffin Georgia Kennel Club, USA reserve Winners Bitch Lawrence Stanbridge (USA)
18.10.2009 Kersee national Dog Show, Brno (CZ) CAC, NATIONAL WINNER, BOB J. Slaèková (SK)
10.10.2009 Kersee WORLD DOG SHOW Exc.3 A.Belkin (RUS)
10.10.2009 Indigo WORLD DOG SHOW Exc.2, r.CAC A.Belkin (RUS)
28.9.2009 Janette Regional Speciality V1, ČKŠ, color test negative Z. Rozová (CZ))
14.6.2009 Indigo CACIB Erfurt (D) Exc.1, CAC, VDH, CACIB T.A. Pillement-Heijden (NL)
14.6.2009 Christine CACIB Erfurt (D) Exc.1, CAC, VDH JT.A. Pillement-Heijden (NL)
13.6.2009 Indigo CAC Erfurt (D) Exc.1, CAC, VDH J.R. Douma (NL)
13.6.2009 Christine CAC Erfurt (D) Exc.1, CAC, VDH, Best female, BOB J.R. Douma (NL)
30.5.2009 Indigo National Speciality, Horka n. Moravou CAC, ČKŠ, ISPU, National Speciality Winner, BOB, Best Standard Schnauzer, r.BIS A. Polgar (H)
30.5.2009 Janette National Speciality CAC, ČKŠ, ISPU, National Speciality Winner A. Polgar (H)
30.5.2009 Kersee National Speciality, Horka n. Moravou V3 A. Polgar (H)
10.5.2009 Christine CACIB Bratislava CAC, CACIB, BOB J. Zembjak (SK)
9.5.2009 Christine CACIB Bratislava CAC, CACIB N. Nekrosiene (LT)
3.5.2009 Indigo CACIB Praha CAC, CACIB Z.Jandová (CZ)
3.5.2009 Kersee CACIB Praha V2 Z. Jandová (CZ)
3.5.2009 Janette CACIB Praha CAC, CACIB Z. Jandová (CZ)
26.4.2009 Janette CACIB Èeské Budìjovice CAC, r.CACIB E. Schön (D)
26.4.2009 Kersee CACIB České Budìjovice V1, Junior Class Winner, BOB Junior E. Schön (D)
25.4.2009 Indigo CACIB České Budìjovice CAC, rCACIB E. Schön (D)
25.4.2009 Christine Regional Club Show, Ml. Boleslav ČKŠ A. Zaoralová (CZ)
25.4.2009 Janette Regional Club Show, Ml. Boleslav ČKŠ A. Zaoralová (CZ)
25.4.2009 Kersee Regional Club Show, Ml. Boleslav V1, Junior Class Winner A. Zaoralová (CZ)
25.4.2009 Indigo Regional Club Show, Ml. Boleslav V1, ČKŠ A. Zaoralová (CZ)
25.4.2009 Christine Regional Club Show, Ml. Boleslav ČKŠ J. Frey (SK)
25.4.2009 Janette Regional Club Show, Ml. Boleslav ČKŠ, Regional Winner, Best Standard Schnauzer J. Frey (SK)
25.4.2009 Kersee Regional Club Show, Ml. Boleslav V1, Junior Class Winner J. Frey (SK)
25.4.2009 Indigo Regional Club Show, Ml. Boleslav V1, ČKŠ J. Frey (SK)
10.4.2009 Kitrii Valdosta Kennel Club, USA Puppy Group 4th ? (USA)
29.3.2009 Juliet Space Coast Kennel Club, USA 3 pt MAJOR, Best of Winners, BOS Robert J Shreve (USA)
29.3.2009 Christine CACIB - Luxembourg exc. 2, rCACL, rCACIB Carmen Gil Polo(E)
15.3.2009 Kitrii Peach State Spring Sieger, Atlanta, USA Puppy Group 2nd ? (USA)
14.3.2009 Kitrii Peach State Spring Sieger, Atlanta, USA Puppy Group 2nd Alberto Berrios (USA)
14.3.2009 Kitrii Peach State Spring Sieger, Atlanta, USA Puppy Group Winner Jack Ireland (USA)
18.1.2009 Juliet Pasco Florida Kennel Club, USA 1 pt, Best of Winners, BOS Theresa Goldman (USA)
18.1.2009 Indigo CACIB - Nürenberg (D) exc. 1, CAC, r.CACIB H. Pedersen (DK)
18.1.2009 Christine CACIB - Nürenberg (D) exc. 1, CAC, CACIB, BOB H. Pedersen (DK)
17.1.2009 Indigo Schnauzer-pincher Klub Schau - (D) exc. 1, CAC, PSK, VDH, H. Pedersen (DK)
17.1.2009 Christine Schnauzer-pincher Klub Schau - (D) exc. 1, CAC, PSK, VDH, BOB H. Pedersen (DK)
10.1.2009 Christine National show - Olomouc exc. 1, CAC, National Winner, BOB MVDr. P.Pavelek (CZ)

VÝSTAVY 2010

linka-clanky

date dog place of show result judge
12.12.2010 Kersee CACIB Kassel (D) CAC, VDH, CACIB Monika Felsche (D)
11.12.2010 Kersee National Show Kassel (D) CAC, VDH, BOB Isolde Huber (D)
5.12.2010 Kersee Wels (A) CACA, CACIB, BOB Hans Bierwolf (A)
4.12.2010 Kersee Wels (A) rCACA Ernst Theissen-Krosse (A)
4.12.2010 Monday's Gift Krasnoyarsk (RU) Junior Winner, BOB Junior -
27.11.2010 Lucky Day Amsterdam (HL) Junior Winner, Amsterdam Winner 2010, double CAC, Best Bitch, Cruft's q. Ligita Zake (LV)
21.11.2010 Legenda CACIB Zagreb CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner 2011 G. Vandoni (I)
21.11.2010 Lexus CACIB Zagreb CAC, CACIB, Zagreb Winner 2011 G. Vandoni (I)
20.11.2010 Legenda CACIB Zagreb CAC, CACIB, BOB, Cruft's qualif. 2011 H. Wiblishauser (D)
20.11.2010 Lexus CACIB Zagreb CAC, CACIB, Cruft's qualif. 2011 H. Wiblishauser (D)
31.10.2010 Noblesse Norway BOB-puppy Denis Kuzelj
30.10.2010 Noblesse Norway BOB-puppy Noreen Harris
10.10.2010 Legenda CACIB České Budìjovice CAJC, BOB Junior, BOB, BIG-jun-2nd Z. Jandová (CZ)
2.10.2010 Linette Regional Club Show, Chrastava Winner of Junior class, BIS Junior A. Zaoralová (CZ)
2.10.2010 Legenda Regional Club Show, Č. Budìjovice Winner of Junior class, BIS Junior J. Drožová (CZ)
2.10.2010 Kasper Regional Club Show Regional Winner, Best Standard Schnauzer J. Drožová (CZ)
30.9.2010 Lexus EURO DOG SHOW, Celje (Slo) EUROPEAN JUNIOR WINNER 2010, BOB Junior Erwin Deutscher (AT)
30.9.2010 Legenda EURO DOG SHOW, Celje (Slo) EUROPEAN JUNIOR WINNER 2010 Erwin Deutscher (AT)
30.9.2010 Christine EURO DOG SHOW, Celje (Slo) rCAC in champion class Erwin Deutscher (AT)
12.9.2010 Lucky Day Schnauzer Speciality (Holland) CAC, Best Female, 2 points Dick Baars (Nl)
5.9.2010 Indigo CACIB Luxembourg CAC, CACIB, Best Male, BOB, Luxemb. Ch. Anna Brankovic (SRB)
5.9.2010 Legenda CACIB Luxembourg CAJC, Lux. Jun. Ch. Anna Brankovic (SRB)
28.8.2010 Merlin Lawrenceville Kennel Club, USA reserve Winners Dog Bernard Schwartz (USA)
14.8.2010 Kitrii Pen Ridge Kennel Club, USA Winners Bitch, BOW, 4 point Major Frank Sabella (USA)
13.8.2010 Kitrii Pen Ridge Kennel Club, USA reserve Winners Bitch (USA)
1.8.2010 Kitrii Waukesha Kennel Club,Wisconsin, USA Winners Bitch, 1 pt Beverly Capstick (USA)
31.7.2010 Kitrii Waukesha Kennel Club,Wisconsin, USA Winners Bitch, 1 pt Joanne K. Dutton (USA)
18.7.2010 Legenda NDS, Mladá Boleslav (CZ) CAJC J. Drožová (CZ)
18.7.2010 Kitrii Shawnee Kennel Club, USA 2pts., Winners Bitch Sharoh Candance Way (USA)
27.6.2010 Mandarino WORLD DOG SHOW 2010 World Puppy Winner, Best Puppy Bo Skalin (SWE)
27.6.2010 Lexus WORLD DOG SHOW 2010 World Junior Winner Bo Skalin (SWE)
27.6.2010 Indigo WORLD DOG SHOW 2010 excellent Bo Skalin (SWE)
27.6.2010 Lucky Day WORLD DOG SHOW 2010 vice World Junior Winner Bo Skalin (SWE)
12.6.2010 Kitrii Sky Line kennel Club (USA) Winners Bitch, 1 point Peter A. Gaeta (USA)
12.6.2010 Indigo National Erfurt (CZ) CAC, VDH, Best Male, BOB E. Vadocz (H)
12.6.2010 Kersee National Erfurt (CZ) exc. 2 E. Vadocz (H)
12.6.2010 Christine National Erfurt (CZ) exc. 1, CAC, VDH E. Vadocz (H)
23.5.2010 X-Antype CACIB Komarom (H) CAC, CACIB, BOB T. Sugawara (J)
23.5.2010 Indigo CACIB Komarom (H) exc.1 T. Sugawara (J)
22.5.2010 X-Antype CACIB Komarom (H) CAC, CACIB, BOB G. Ridarèíková (SK)
22.5.2010 Indigo CACIB Komarom (H) CAC, rCACIB G. Ridarčíková (SK)
16.5.2010 Merlin ? USA Puppy Group 1th -
16.5.2010 Mandarino Central-East European Winner Show - Bratislava (SK) very promising A. Szutkiewicz (PL)
16.5.2010 Kersee Central-East European Winner Show - Bratislava (SK) CAC, CACIB, Central - East European Winner 2010 A. Szutkiewicz (PL)
16.5.2010 Indigo Central-East European Winner Show - Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB, Central - East European Winner 2010 A. Szutkiewicz (PL)
15.5.2010 Mandarino IDS Bratislava (SK) very promising J. Zembjak (SK)
15.5.2010 Kersee IDS Bratislava (SK) CAC, CACIB, Cruft´s 2011 q. J. Zembjak (SK)
15.5.2010 Indigo IDS Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB, Cruft´s 2011 q. J. Zembjak (SK)
9.5.2010 Indigo IDS Salzburg (A) exc. 2, rCACA H. Kopp (D)
9.5.2010 Janette IDS Salzburg (A) exc. 2, rCACA, r.CACIB H. Kopp (D)
8.5.2010 Linette Regional Club Show BIS - puppy A. Zaoralová (CZ)
25.4.2010 Kersee IDS České Budìjovice (CZ) Exc. 1, CAC, r.CACIB H. Glänznerová (CZ)
25.4.2010 Indigo IDS České Budìjovice (CZ) Exc. 1, CAC, CACIB H. Glänznerová (CZ)
24.4. 2010 Kersee Regional Club Show Ml. Boleslav (CZ)) exc.1, ČKŠ, Regional Winner E. Vadocz (H)
24.4. 2010 Indigo Regional Club Show Ml. Boleslav (CZ)) exc.1, ČKŠ E. Vadocz (H)
24.4. 2010 Kersee Regional Club Show Ml. Boleslav (CZ)) exc.1, ČKŠ E. Frey (SK)
24.4. 2010 Indigo Regional Club Show Ml. Boleslav (CZ)) exc.1, ČKŠ E. Frey (SK)
11.4. 2010 Kersee NDS Ostrava (CZ) exc. 1, CAC J. Jablonska (PL)
11.4. 2010 Janette NDS Ostrava (CZ) exc. 1, CAC J. Jablonska (PL)
11.4. 2010 Lexus NDS Ostrava (CZ) very promising 1 J. Jablonska (PL)
10.4.2010 Kersee IDS Dresden (D) exc.1, CAC, VDH, CACIB G.Nagel (D)
10.4.2010 Indigo IDS Dresden (D) exc.1, CAC, VDH, CACIB, BOB G.Nagel (D)
6.3. 2010 Kersee Regional Club Show - È. Budìjovice (CZ) exc.1, ČKŠ J. Drožová (CZ)
6.3. 2010 Janette Regional Club Show - È. Budìjovice (CZ) exc.1, ČKŠ, regional Winner J. Drožová (CZ)
25.1. 2010 Kitrii Annapolis KK, USA Winners Bitch, Best of Winners, BOB, 1pt J. Cooms (USA)
24.1. 2010 Juliet Oshkosh KK, Wisconsin, USA Winners Bitch, Best of Winners, BOB, 1pt G. Bassett

VÝSTAVY 2011

linka-clanky

date dog place of show result judge
11.12.2011 Natural Talent Stockholm NORDIC JUNIOR WINNER 2011 Jens Nymann (SWE)
11.12.2011 Monday's Gift Krasnoyarsk CAC, CW -
27.11.2011 Natural Talent Lillestrom CAC, Norwegian Junior Winner 2011, Norwegian Winner 2011, Best Male E. Haapaniemi (FIN)
20.11.2011 Octavia Jyväskylä (FIN) CAC, Best Female -
19.11.2011 Octavia Jyväskylä (FIN) CAC, 2nd Best Female -
30.10.2011 Noblesse Oslo (N) CAC, BOB Matti Luoso (FIN)
29.10.2011 Noblesse Oslo (N) CAC, BOB Antonio Lorenzo (I)
23.10.2011 Monday's Gift Krasnoyarsk (RUS) CAC, BOB Julia Lakatosh (RUS)
22.10.2011 Kitrii Atlanta kennel club Winners Bitch, 3pts Major Jim White
16.10.2011 Montana CACIB Lausanne (CH) CAC, CACIB Rosario Spagna (I)
15.10.2011 Montana CACIB Lausanne (CH) CAC, CACIB Leif Hermann Wilberg (N)
9.10.2011 Mandarino CACIB È. Budìjovice CAC, CACIB, BOB M. Zembjaková (SK)
18.9.2011 Octavia Schnauzer National Speciality (F) BOB puppy, BIS puppy -
17.9.2011 Octavia Pinscher Schnauzer Speciality (F) BOS puppy -
11.9.2011 Noblesse Serjas Schnauzer Speciality (N) CAC, BOB Anders Tunold-Hanssen (N)
11.9.2011 Natural Talent Schnauzer Speciality (N) exc. 1 Anders Tunold-Hanssen (N)
10.9.2011 Natural Talent IDS Rogaland (N) CAC, BOS Borge Espeland (N)
10.9.2011 Noblesse Serjas IDS Rogaland (N) CAC, BOB Borge Espeland (N)
3.9.2011 Lexus EDS Leeuwarden (NL) CAC, CACIB, BOS, EUROPEAN WINNER Jo Schepers (NL)
3.9.2011 Indigo EDS Leeuwarden (NL) Ex.3 Jo Schepers (NL)
3.9.2011 Mandarino EDS Leeuwarden (NL) Ex.1, intermediate class winner Jo Schepers (NL)
3.9.2011 Legenda EDS Leeuwarden (NL) exc.3 Jo Schepers (NL)
28.8.2011 Lucky Day National Schnauzer Speciality (NL) Ex.1, CAC, Best Female, BOB (NL)
31.7.2011 Natural Talent Skudeneshavn (N) CAC, BOB Steve Hall
30.7.2011 Natural Talent Skudeneshavn (N) CAC, BOB A. Polgar (CZ)
24.7.2011 Mandarino IDS Augsburg (D) Ex.1, CAC, VDH, rCACIB H. Glänznerová (CZ)
24.7.2011 Legenda IDS Augsburg (D) Ex.1, CAC, VDH, rCACIB Nils Jordal (DK)
7.7.2011 Shaggy WDS Paris (F) WORLD VETERAN WINNER + BOB VETERAN A. Mania (Pl)
7.7.2011 Legenda WDS Paris (F) excellent 3rd D. Ericsson (S)
7.7.2011 Lexus WDS Paris (F) excellent 3rd A. Mania (Pl)
7.7.2011 Indigo WDS Paris (F) excellent A. Mania (Pl)
26.6. 2011 Montana National Show - Arau (CH) CAC, Best female, BOB E. Chwalibog (PL)
25.6. 2011 Indigo National Club Show - Ml. Boleslav(CZ) winner of Honour class Juraj Frey (SK)
25.6. 2011 Lexus National Club Show - Ml. Boleslav(CZ) ČKŠ, CAC, ISPU cert., National Club Winner Juraj Frey (SK)
25.6. 2011 Mandarino National Club Show - Ml. Boleslav(CZ) ČKŠ, CAC, ISPU cert. Juraj Frey (SK)
25.6. 2011 Linette National Club Show - Ml. Boleslav(CZ) ČKŠ, CAC, ISPU cert. Juraj Frey (SK)
25.6. 2011 Legenda National Club Show - Ml. Boleslav(CZ) ČKŠ, CAC, ISPU cert., National Club Winner, BOB Juraj Frey (SK)
4.6. 2011 Noblesse Club Show (NOR) CAC, Best female Carsten Birk (DK)
28.5. 2011 Legenda RCS Praha (CZ) ČKŠ, Regional Club Winner, Best Standard Schnauzer H. Glänznerová (CZ)
15.5. 2011 Lexus CACIB Bratislava (SK) CAC, CACIB Z. Fon Zidar (SLO)
15.5. 2011 Montana St. Gallen CAJC, Jugendsieger Schicker (D)
15.5. 2011 Merlin USA 1 point, Best of Winners - (USA)
14.5. 2011 Lexus CACIB Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB S. Radjuk (RUS)
14.5. 2011 Montana St. Gallen CAJC, Jugendsieger D. Anderson (DK)
14.5. 2011 Merlin USA 1 point, Best of Winners - (USA)
8.5. 2011 Linette CACIB Praha CAC, rCACIB E. Schön (D)
8.5. 2011 Legenda VDH European Winner Show CAC,VDH, CACIB, BOB, VDH European Winner K. Reisinger (A)
8.5. 2011 Lexus VDH European Winner Show CAC,VDH, rCACIB, vice VDH European Winner K. Reisinger (A)
8.5. 2011 Mandarino VDH European Winner Show CAJC,VDH European Junior Winner K. Reisinger (A)
7.5. 2011 our kennel FCI Centenary Winner Show rBIS breeder's group M. Zidar (SLO)
7.5. 2011 Legenda FCI Centenary Winner Show CAC,VDH, CACIB, FCI centenary Winner, qualif. to FCI Centenary World COC Show E. Theisen (D)
7.5. 2011 Lexus FCI Centenary Winner Show CAC,VDH E. Theisen (D)
7.5. 2011 Indigo FCI Centenary Winner Show V2, rCAC,r.VDH E. Theisen (D)
7.5. 2011 Genesis RCS - D. Králové Veteran Winner D. Kotalová (CZ)
7.5. 2011 Linette RCS - D. Králové ČKŠ D. Kotalová (CZ)
25.4. 2011 Mandarino IDS č. Budějovice (CZ) CAJC, BOB - junior, BOB P.Pavelek (CZ)
24.4. 2011 kennel od Dalajského potoka 2x RCS - Ml. Boleslav 2x BIS breeder's group J. Jablonska (PL), A. Zaoralová (CZ)
24.4. 2011 Steven Seagal 2x RCS - Ml. Boleslav 2x BIS Veteran J. Jablonska (PL), A. Zaoralová (CZ)
24.4. 2011 Legenda 2x RCS - Ml. Boleslav 2x ČKŠ, 2xRegional Winner, 2x Best Stanard Schnauzer J. Jablonksa (PL), A. Zaoralová (CZ)
24.4. 2011 Lexus 2x RCS - Ml. Boleslav 2x rČKŠ J. Jablonksa (PL), A. Zaoralová (CZ)
24.4. 2011 Mandarino 2x RCS - Ml. Boleslav 2x ČKŠ J. Jablonksa (PL), A. Zaoralová (CZ)
17.4. 2011 Noblesse IDS Norway exc.2, r.CAC, 2nd best female Zorica Salijevic
16.4. 2011 Noblesse IDS Norway CAC, BOB Harto Stockmari
5.3. 2011 Kersee Č. Budějovice ČKŠ, Regionaly Winner J. Drožová (CZ)
20.2. 2011 Montana Fribourg, CH CAJC -
19.2. 2011 Montana Fribourg, CH CAJC S.Weber-Martegani (CH)
20.2. 2011 Mystical Merlin Greenwille, SC,(USA) BOS - (USA)
19.2. 2011 Mystical Merlin Greenwille, SC,(USA) BOS - (USA)
18.2. 2011 Mystical Merlin Greenwille, SC,(USA) BOB, 5 pts Major - (USA)
13.2. 2011 Monday's Gift Krasnoyarsk (RUS) CAJC, BOB Junior, CW, BOB Oleg Janchev (RUS)
6.2. 2011 Mystical Merlin Atlanta, Georgia(USA) Winners Dog, 5 pts Major = AKC Champion Joan P. Anselm (USA)
6.2. 2011 Lexus CACIB Brno (CZ) CAC, CACIB, BOB Oleg Vasiljev (RUS)
6.2. 2011 Mandarino CACIB Brno (CZ) CAJC Oleg Vasiljev (RUS)
6.2.2011 Legenda CACIB Brno (CZ) CAC, rCACIB Oleg Vasiljev (RUS)
5.2. 2011 Mandarino CACIB Brno (CZ) CAJC Yana Gavrilova (RUS)
5.2. 2011 Lexus CACIB Brno (CZ) CAC,CACIB Yana Gavrilova (RUS)
5.2.2011 Linette CACIB Brno (CZ) CAC, rCACIB Yana Gavrilova (RUS)
5.2.2011 Legenda CACIB Brno (CZ) CAC, CACIB, BOB Yana Gavrilova (RUS)
4.2. 2011 Mystical Merlin Atlanta, Georgia(USA) Winners Dog, 5 pts Major Robert J. Shreve (USA)
30.1. 2011 Mystical Merlin Ocala, Florida(USA) Winners Dog, 1 pt Lenora M. Riddle (USA)
29.1. 2011 Mystical Merlin Ocala, Florida(USA) Winners Dog, 1 pt Ruth H. Zimmerman (USA)
16.1. 2011 Mystical Merlin Tamba Bay kennel club (USA) Winners Dog, Best of Winners, 2 pts Annella Cooper (USA)
15.1. 2011 Mystical Merlin Inverness Florida kennel club (USA) Winners Dog, Best of Winners, 1 pt Lois A. Sanford
8.1. 2011 Lexus National Show Olomouc (CZ) CAC,National Winner, BOB D. Kotalová (CZ)
8.1.2011 Legenda National Show Olomouc (CZ) CAC, National Winner D. Kotalová (CZ)

VÝSTAVY/SHOW

linka-clanky

2015
2015
2014
2014

linka-clanky

2013
2013
2012
2012
2011
2011

linka-clanky

2010
2010
2009
2009
2008
2008

linka-clanky

2007
2007
2006
2006
2005
2005

linka-clanky

2004
2004
2003
2003
2002
2002

linka-clanky

2001
2001
2000
2000
1996-1999
1999-1996

linka-clanky


VÝSTAVY 2013

linka-clanky

date dog place of show result judge
15.12.2013 Tribute Eukanuba World Challenge National Champioship Orlando, Florida  Winners Dog  -
30.11.-1.12.2013 Romance 6 SHOWS DURING ONE WEEKEND 6x CAC, 2x CACIB, 6x BOB
Champion of Moldova
Champion of Bulgaria
Grand Champion of Bulgaria
El Salvador Champion,
Balkan Champion
-
1.12.2013  Sixteen Double CACIB Nitra, SK CAJC, BOB JUNIOR, BOB Ström Sonny, S
30.11.2013  Sixteen Double CACIB Nitra, SK CAJC, SLOVAK JUNIOR CHAMPION  Zake Ligita, LV
23.-24.11.2013 Prestige Double CACIB Zagreb (HR) 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB, Zagreb Winner
CROATIAN CHAMPION
Giulio Bezzecchi (I), Barbara Zanieri Corsini(I)
23.-24.11.2013 Querubin Double CACIB Zagreb (HR) 2x CAC, 2x CACIB, Zagreb Winner
CROATIAN CHAMPION
Giulio Bezzecchi (I), Barbara Zanieri Corsini(I)
23.-24.11.2013 Sixteen Double CACIB Zagreb (HR) 2x CAJC, 2x BOJ, Zagreb Junior Winner
CROATIAN JUNIOR CHAMPION
Giulio Bezzecchi (I), Barbara Zanieri Corsini(I)
10.11.2013 Romance IDS Kielce CWC, CACIB, BOB -
2.-3.11.2013 Querubin Double CACIB Praha, CR 2x CAC, 2x CAC ČMKU, 2x CACIB, 2x BOB M. Zagrzevska (Pl), H. Bierwolf (A)
2.-3.11.2013 Sixteen Double CACIB Praha, CR 2x CAJC, 2x BOJ,
CZECH JUNIOR CHAMPION
M. Zagrzevska (Pl), H. Bierwolf (A)
2.-3.11.2013 Regenta Double CACIB Praha, CR 2x CAC, 2x rCACIB M. Zagrzevska (Pl), H. Bierwolf (A)
27.10.2013 Querubin CACIB Bratislava, SK CAC, CACIB, BOB Andrzej Szutkiewicz (Pl)
27.10.2013 Sixteen CACIB Bratislava, SK CAJC Andrzej Szutkiewicz (Pl)
27.10.2013 Romance Polish Winner Show, Poznan Best Junior, POLISH JUNIOR WINNER 2013, Qualification for Crufts 2014 -
26.10.2013 Querubin CACIB Bratislava, SK CAJC, BOB - Junior, BOB, SLOVAKIAN JUNIOR CHAMPION Juan Naveda (Spain)
26.10.2013 Sixteen CACIB Bratislava, SK CAJC, BOS Juan Naveda (Spain)
19.-20.10.2013 Querubin IDS Komarom, H 2x CAC, CACIB, Cruft's qualif., BOB, Group selection, Derby Winner 2013 H. Bierwolf (A), Jakkel Tamás (H)
19.-20.10.2013 Sixteen IDS Komarom, H Hungaria Prima Junior, BOS, Cruft's qualif. H. Bierwolf (A), Jakkel Tamás (H)
19.-20.10.2013 Poker Face IDS Komarom, H 2x R.CAC H. Bierwolf (A), Jakkel Tamás (H)
6.10.2013 Regenta CACIB České Budějovice (CR) CAC, CAC-ČMKU, CACIB MVDr. Šimek František (CR)
6.10.2013 Sixteen CACIB České Budějovice (CR) CAJC, Junior BOB MVDr. Šimek František (CR)
6.10.2013 Romance CAC NOwy Dwor Mazowiecki (PL) CWC, Best Female, BOB -
5.10.2013 Romance Club Show, Nowy Dwor Mazowiecki (PL) Best Junior, Club Junior Winner 2013 -
28.9.2013 Respect NDS Maastricht (NL) CAC, BOB JUNIOR CHAMPION of HOLLAND -
22.9.2013 Respect Klubsiegerzuchtschau der Ortsgruppe Köln e.V (D) CAJC, KSA-J KLUBJUGENDSIEGER, Dom Jugendsieger -
21.7.2013 Respect Liege, Belgie CAJC, BOB-Junior -
7.7.2013 Romance Pärnu, Estonia CAJC, BOB-Junior, BOS -
6.7.2013 Romance Pärnu, Estonia CAJC, BOB-Junior, BOS e. Deutscher (D)
6.7.2013 Respect Echt excellent 1, rCAC -
4.7.2013 Regenta Black See Winner Show CAJC, J BOB Ivan Sandoval
1.7.2013 Regenta 2x CAC - Ukraine 2xCAJC, 2x BOB Georgi Hristozov,Zvi Kupferberg
29.6.2013 Regenta 2x CAC - Colombia 2xCAJC, 2x BOB Carla Molinari, Miguel Angel Martinez
30.6.2013 Romance CACIB Szeczein CAJC, BOB - Junior  
30.6.2013 Nota Bene CACIB Brno r.CAC Opara (Pl)
30.6.2013 Prestige CACIB Brno CAC, CAC-ČMKU, CACIB Opara (Pl)
30.6.2013 Sixteen CACIB Brno very promising 1 Opara (Pl)
30.6.2013 Querubin CACIB Brno CAJC, BOB - Junior, BOB Opara (Pl)
27.6.2013 Regenta Albena CAJC, J-BOB, Cruft's qualif. Luis Manuel Catalan
26.6.2013 Regenta 2x CAC - Sri Lanka 2xCAJC, 2x BOB Georgi Hristozov, Galina Kalinichenko
24.6.2013 Regenta Albena CAJC, BOB - Junior, Middle East European Junior Winner A. Mania
22.6.2013 Prestige Club Show CAC, ISPU, ČKŠ, CLUB WINNER, BOB, Best SS D. Kotalová
22.6.2013 Prestige Club Show CAC, ISPU, ČKŠ, CLUB WINNER, BOB, Best SS D. Kotalová
22.6.2013 Regenta Club Show CAJC D. Kotalová
22.6.2013 Querubin Club Show CAJC, BIS Junior male D. Kotalová
15.6.2013 Romance IDS CAJC, BOB, BIG-5th -
15.6.2013 Regenta regional Club Show exc.1, ČKŠ-J D. Kotalová (CZ)
9.6.2013 Respect Jahressieger - Rostock CAJC, ISPU-J, VDH-J, Jahresjugendsieger -
1.2.6.2013 Querubin IDS Nitra (SK) 2x CAJC, 2x BOB Junior, 2x BOB, Derby Winner, Gran Prix Junior Winner J. Frey, - (SK)
26.5.2013 Sixteen IDS Litomìøice (CZ) vp 1 Shicker (D)
26.5.2013 Querubin IDS Litoměřice (CZ) CAJC, BOB Junior, BIG Junior - 2nd Shicker (D)
18.5.2013 Nota Bene Regional Show Hlučín Regional Winner, BOB -
18.5.2013 Romance WDS Club Budapest (H) Club Junior Champion -
17.5.2013 Legenda WDS Budapest (H) exc 3 D.Skok (HR)
17.5.2013 Prestige WDS Budapest (H) World Junior Winner D.Skok (HR)
17.5.2013 Sixteen WDS Budapest (H) World Minor Puppy Winner + BOB Minor Puppy D.Skok (HR)
17.5.2013 Indigo WDS Budapest (H) exc 3 D.Skok (HR)
17.5.2013 Mandarino WDS Budapest (H) exc 2, rCAC D.Skok (HR)
17.5.2013 Querubin WDS Budapest (H) exc2, vice World Junior Winner D.Skok (HR)
12.5.2013 Respect CACIB Dortmund (D) CAJC, VDH Eurpoean Junior Winner, BOB junior, BOB Stefanescu
10.5.2013 Respect CACIB Dortmund (D) CAJC, VDH Spring Junior Winner Zidar
9.5.2013 Right Choice Club Show St. Petersburg CAJC, Junior Russian Champion -
5.5.2013 Regenta CACIB Prag CAJC A. Polgar
5.5.2013 Querubin CACIB Prag CAJC, BOB Junior A. Polgar
4.5.2013 Linette Regional Speciality ČKŠ, Regional Club Winner, 2nd best SS A. Zaoralová
4.5.2013 Nugget Regional Speciality ČKŠ, Club Champion A. Zaoralová
4.5.2013 Querubin Regional Speciality ČKŠ-junior, BIS Junior A. Zaoralová
1.5.2013 Romance NDS Nove Miasto CAJC, BOB-Junior, BOB -
28.4.2013 Respect KSA - Dormagen KSA-Junior, VDH-junior, ISPU-junior, BOB-junior -
21.4.2013 Poker Face Jaszbereny (H) CAJC, Primus Junior -
20.4.2013 Regenta Reginal Club Show 2x ČKŠ-junior J.Frey, J.Jablonska
20.4.2013 Nugget Reginal Club Show 2x ČKŠ J.Frey, J.Jablonska
20.4.2013 Querubin Reginal Club Show 2x ČKŠ junior, 2x BIS Junior J.Frey, J.Jablonska
20.4.2013 Querubin Reginal Club Show 2x ČKŠ junior, 2x BIS Junior J.Frey, J.Jablonska
13.-14.4.2013 Romance IDS, Satu Mare 2x CAJC, 2x BOB Junior, 2x BOB, Romanian Junior Champion O. Zapletal (CZ)
21.4.2013 Nota Bene NDS - Ostrava CAC, National Winner O. Zapletal (CZ)
21.4.2013 Regenta NDS - Ostrava CAJC O. Zapletal (CZ)
8.4.2013 Mandarino München, D CAC, VDH, CACIB, BOB Pietro Marino (I)
7.4.2013 Respect Luxembourg CAJC,Luxembourg Junior Champion -
7.4.2013 Romance Latvia CAJC,BOB Junior, Latvian Junior Champion -
6.4.2013 Romance Latvia CAJC,Latvian Junior Winner, BOB Junior -
6.4.2013 Prada Sweden CAC, BOS -
6.-7.4.2013 Right Choice Petrozavodsk (RUS) 2x CAJC, BOB junior, BOB -
2.3.2013 Prestige České Budějovice ČKŠ - junior, BIS-junior female J. Drožová (CZ)
3.2.2013 Odyssea CACIB Brno CAC U. Brathen (DK)
3.2.2013 Pretsige CACIB Brno CAJC, BOB Junior U. Brathen (DK)
3.2.2013 Regenta CACIB Brno very promising 1 U. Brathen (DK)
3.2.2013 Querubin CACIB Brno very promising 1 U. Brathen (DK)
2.2.2013 Odyssea CACIB Brno CAC, r.CACIB H. Glänznerová (CZ)
2.2.2013 Prestige CACIB Brno CAJC, BOB Junior H. Glänznerová (CZ)
2.2.2013 Regenta CACIB Brno very promising 1 H. Glänznerová (CZ)
2.2.2013 Querubin CACIB Brno very promising 1 H. Glänznerová (CZ)
13.1.2013 Mandarino CACIB Nürnberg CAC, VDH, rCACIB A. Zaoralová (CZ)
6.1.2013 Regenta National - Brno very promissing 1 A. Zaoralová (CZ)
6.1.2013 Prestige National - Brno CAJC, BOB - junior A. Zaoralová (CZ)

VÝSTAVY 2012

linka-clanky

date dog place of show result judge
2.12.2012 Mandarino Nitra (SK) CAC, CACIB E. Fischerová (SK)
2.12.2012 Indigo Nitra (SK) CAC, rCACIB E. Fischerová (SK)
2.12.2012 Prestige Nitra (SK) CAJC, BOB-junior, SK Junior CH E. Fischerová (SK)
1.12.2012 Mandarino Nitra (SK) CAC, r.CACIB D. Paunovič (SRB)
1.12.2012 Indigo Nitra (SK) r.CAC D. Paunovič (SRB)
1.12.2012 Prestige Nitra (SK) CAJC, BOB-junior D. Paunovič (SRB)
30.11.2012 Prestige Nitra (SK) CAJC, ISPU-junior, Junior Club Winner, BOB-Junior, 3-BIS-junior J. Chorvath (SK)
18.11.2012 Christine Zagreb (HR) CAC, CACIB, HR CH W. Güllix (D)
17.11.2012 Prestige Zagreb (HR) CAJC, BOB-Junior, HR Junior CH W. Güllix (RUS)
17.11.2012 Mandarino Zagreb (HR) CAC, CACIB, BOB, HR CH W. Güllix (RUS)
17.11.2012 Christine Zagreb (HR) CAC, CACIB A. Belkin (RUS)
17.11.2012 Prestige Zagreb (HR) CAJC, BOB-Junior A. Belkin (RUS)
17.11.2012 Mandarino Zagreb (HR) CAC, CACIB, BOB, Interchampion A. Belkin (RUS)
4.11.2012 Natural Talent Nordic Winner Show, Herning (D) CAC, CACIB, BOS, Danish Champion, Nordic Winner 2012 J. Vasco (P)
4.11.2012 Querubin CACIB Praha (CZ) very promising 1 E. Theisen (D)
3.11.2012 Nugget CACIB Praha (CZ) CAC, CAC ČMKU, CACIB E. Theisen (D)
3.11.2012 Querubin CACIB Praha (CZ) very promising 1 Z. Jandová (CZ)
3.11.2012 Nugget CACIB Praha (CZ) CAC, rCACIB Z. Jandová (CZ)
27.10.2012 Kersee PSK Heilborn CAC, PSK, ISPU, VDH, Badensieger Huber (D)
27.10.2012 Mandarino PSK Heilborn CAC, PSK, ISPU, VDH, Badensieger Huber (D)
30.9.2012 Odyssea NDS Brno CAC, CAC ÈMKU, National Winner, BOB J. Slaèková (SK)
16.9.2012 Natural Talent IDS Orre (N) CAC, CACIB, BOS -
15.9.2012 Natural Talent Nor. Schnauzer Club Show CC, Club CAC, BOB Borge Espeland (N)
23.6.2012 Nugget Club Show CAC, ČKŠ, ISPU, CLUB WINNER, BOB É. Vadócz (H)
15.6.2012 Monday's Gift IDS tyumen (RUS) CAC, CACIB, BOB A. Belkin (RUS)
10.6.2012 Prestige IDS Nitra (SK) very promis., BOB Puppy Lenka Fairaislová (CZ)
9.6.2012 Prestige NDS Nitra (SK) very promis., BOB Puppy Victor Lobakin (RU)
9.6.2012 Octavia National Spec. (F) CAC, Best Female Katharina Keil (D)
27.5.2012 Octavia Joensuu (F) CAC, CACIB, BOB - (I)
20.5.2012 Mandarino WDS Salzburg (A) exc.2, rCACA J. Fertig (D)
20.5.2012 Montana WDS Salzburg (A) excellent 3 J. Fertig (D)
20.5.2012 Indigo WDS Salzburg (A) excellent J. Fertig (D)
20.5.2012 Lexus WDS Salzburg (A) excellent 3 J. Fertig (D)
12.5.2012 Lexus IDS Bratislava (SK) CAC, CACIB, Cruft q. J. Zembjak
12.5.2012 Lexus IDS Bratislava (SK) CAC, CACIB, BOB J. Chorváth
12.5.2012 Odyssea National Speciality - Brno CAC, ČKŠ, ISPU, National Speciality Winner, Best Standard Schnauzer Z. Rozová
5.5.2012 Linette IDS Praha CAC, rCACIB A. Zaoralová
5.5.2012 Linette Regional Club Show ČKŠ, Regional Winner, Best Standard Schanuzer, D. Kotalová
21.4.2012 Nugget Regional Club Show ČKŠ J. Frey
21.4.2012 Indigo Regional Club Show BIS honour J. Frey
21.4.2012 Mandarino 2x Regional Club Show 2x ČKŠ, regional Club Winner, BIS Stud J. Frey, J. Jablonska
1.4.2012 Mandarino KSA Markgröningen (D) exc1, KSA, CAC-PSK, Dt.Ch.VDH, ISPU Ch. Rossier (CH)
1.4.2012 Monday's Gift CAC Krasnoyarsk (RU) CAC, BOB I. Vyguzov (RU)
1.4.2012 Natural Talent Varhaug, Norway CAC, BOB -
31.3.2012 Natural Talent Varhaug, Norway CAC, BOB -
10.3.2012 Monday's Gift CAC Novosibirsk (RU) CAC, CW, Best male, BOB L.V. Sokolova (RU)
10.3.2012 Monday's Gift CAC Novosibirsk (RU) CAC, CW, Best male, BOB A. Ostrowski (PL)
3.3.2012 Legenda Èesé Budìjovice - 3.3. 2012 ČKŠ, Regional Club Winner, Best Standard Schnauzer, BIS A. Zaoralová (CZ)
12.2.2012 Monday's Gift CAC Krasnoyarsk (RU) CAC, Best male, BOB O. Vasiliev (RU)
5.2.2012 Linette CACIB BRNO (CZ) CAC, rCACIB A. Polgar (H)
5.2.2012 Odyssea CACIB BRNO (CZ) CAJC A. Polgar (H)
5.2.2012 Shaggy CACIB BRNO (CZ) BOB - veteran A. Polgar (H)
5.2.2012 Mandarino CACIB BRNO (CZ) CAC, CACIB A. Polgar (H)
4.2.2012 Odyssea CACIB BRNO (CZ) CAJC Eva Borg (SWE)
4.2.2012 Shaggy CACIB BRNO (CZ) BOB - veteran Eva Borg (SWE)
4.2.2012 Mandarino CACIB BRNO (CZ) CAC, CACIB, BOB Eva Borg (SWE)
15.1.2012 Octavia Kajaani (FIN) BOS Junior, rCAC, 2nd Best Female -
15.1.2012 Legenda CACIB Ljubljana (SLO) CAC, CACIB, BOB, Slovenian Winner 2012, Cruft's 2013 q. Paolo Dondina (IT)
15.1.2012 Mandarino CACIB Ljubljana (SLO) CAC, CACIB, Slovenian Winner 2012, Cruft's 2013 q. Paolo Dondina (IT)
14.1.2012 Legenda CACIB Ljubljana (SLO) CAC, CACIB, BOB Branislav Rajic (SLO)
14.1.2012 Mandarino CACIB Ljubljana (SLO) CAC, CACIB Branislav Rajic (SLO)
9.1.2012 Legenda National - Brno CAC, CAC ČMKU, National Winner P. Vodrážková (CZ)
9.1.2012 Odyssea National - Brno CAJC, Best of Juniors P. Vodrážková (CZ)
9.1.2012 Shaggy National - Brno Best of Veteran P. Vodrážková (CZ)
9.1.2012 Lexus National - Brno CAC, CAC ČMKU, National Winner, BOB P. Vodrážková (CZ)
6.1.2012 Orchidea Gotenborg (SWE) excellent 1,Winner of Junior Class, Champion quality, Certificate, 2nd Best Bitch Liz Cartledge (GB)

| 0-15 | 15-30 | 30-45 | 45-60 | 60-75 | 75-83 |

Š 2013 od Dalajského potoka
Created by Bergmann design & Martina Kaprálková :: Tvorba webových stránek :: PhpRS